Uživo klađenje!

utorak, 30. kolovoza 2011.

Vatreni ovoga vikenda:

Europski “kockasti” vikend

l Stipe Pletikosa (Rostov) - branio cijeli susret u 1:1 remiju s Anži Mahačkalom
l Vedran Ćorluka (Tottenham) - odigrao cijelu utakmicu u 1:5 porazu od Manchester Cityja
l Josip Šimunić (Hoffenheim) - nije konkurirao za sastav
l Dejan Lovren (Lyon) - igrao svih 90 minuta u 2:1 pobjedi nad Montpellierom
l Ivan Strinić (Dnipro) - zamijenjen na poluvremenu u 0:4 porazu od kijevskog Dinama
l Gordon Schildenfeld (Eintracht) - odigrao svih 90 minuta u 0:0 remiju s Paderbornom, zaradio žuti karton
l Luka Modrić (Tottenham) - igrao do 65. minute u 1:5 porazu od Manchester Cityja
l Ognjen Vukojević (Dinamo Kijev) - odradio svih 90 minuta u 4:0 pobjedi kod Dnipra
l Darijo Srna (Šahtar) - odigrao cijeli susret u 2:2 remiju kod Černomoreca
l Niko Kranjčar (Tottenham) - igrao prvih 45 minuta u 1:5 porazu od Manchester Cityja
l Ivo Iličević (Kaiserslautern) - igrao do 90. minute u 0:3 porazu od Bayerna, kada je isključen
l Tomislav Dujmović (Dinamo Moskva) - nije ulazio u igru u pobjedi 2:0 protiv Spartak Nalčika
l Ivan Perišić (Borussia Dortmund) - igrao od 63. minute u 0:0 remiju kod Bayera
l Mario Mandžukić (Wolfsburg) - odigrao cijelu utakmicu u kojoj su “vukovi” poraženi 3:0 kod Freiburga
l Nikola Kalinić (Dnipro) - odigrao cijeli susret u 0:4 porazu od kijevskog Dinama
l Nikica Jelavić (Glasgow Rangers) - odigrao svih 90 minuta u 2:0 pobjedi protiv Aberdeena
l Eduardo da Silva (Šahtar) - nije igrao u 2:2 remiju kod Černomoreca
l Ivan Klasnić (Bolton) - strijelac u 3:1 porazu kod Liverpoola, odigrao svih 90 minuta